CO JE U NÁS NOVÉHO - UPDATE

Milé zákaznice a zákazníci,

po delší době se vám zase hlásím, jak žijeme, co děláme a co se pro vás chystá.

Aktuálně jsme se s dětmi konečně přestěhovali a zabydlujeme se v novém. Martínek je nadšený ze svého nového pokojíčku, který si částečně zařizoval sám. Vybírali jsme nábytek, nové hračky a všechny potřebné věci. Musím uznat, že stěhovat se s dvěma malými dětmi byl trochu masakr, ale přežili jsme všichni, což je dobrý začátek nového startu. :-)

Martínkovi je dva a půl roku, ale někdy mám pocit, že mu je tak patnáct – odmlouvá, vzteká se, často je v opozici. Míša zase vyžaduje neustále pozornost a jídlo, takže se vážně nenudím a někdy už nevím, co dřív. I tak jsou to ale neskuteční parťáci a můj hnací motor.

Zároveň pro vás vymýšlím další věci, jak vám zpříjemnit nákup na našem e-shopu – nově jsme spustili věrnostní program HappyTeddy Family, kde na vás čekají pravidelné slevy, akce a novinky. Zároveň již pomalu chystám novou kolekci na podzim a zimu, kde zařadíme do sortimentu i novou značku. Máte se na co těšit.

A jak se máte vy? Co by vám udělalo radost? Co hledáte nebo byste uvítali na našem e-shopu? Budu ráda za každou zpětnou vazbu, názor nebo podnět na zlepšení našich služeb.

Sledujte naše sociální sítě – Facebook a Instagram, a buďte v obraze!

Budu se na Vás těšit zase příště.

Mějte se krásně a užívejte léto!

Vaše Petra

19