O značce Mayoral

V roce 2021 oslavila společnost Mayoral 80 let "vytváření přátel", jak zní její motto. Přes dlouhou historii sestávající z tisíce příběhů, klíčových okamžiků a rozhodnutí, které určily její směr, jsou možná nejzajímavější aspekty její počátky: To, co začalo jako skromná společnost věnující se výrobě a prodeji ponožek a punčochových kalhot ("Dominguez Toledo" v roce 1941), se nyní stalo velkou skupinou s mezinárodním uznáním a ikonou španělské módy po celém světě.

Později, v druhé polovině 70. let, byla založena současná mateřská společnost Mayoral Moda Infantil. Dnes je Mayoral věhlasným výrobcem módy, který je schopen nabídnout svým zákazníkům všechny typy padnoucích oděvů pro děti ve věku od novorozenců po školáky.

Společnost je stále řízena stejnou rodinou, která ji založila. Je tak zajištěna kontinuita všech hodnot, se kterými byla založena, včetně etiky a sociální odpovědnosti. Slogan "making friends" byl a stále je základní součástí filozofie Mayoral a dál dláždí cestu společnosti, která svůj úspěch zakládá na kvalitě a prvotřídním designu.

"Důležité je pamatovat si, odkud jste přišli."

 

O značce Mayoral